آخرین نمونه کارها

نمایش همه
تبلیغات تبلیغات

عضویت در خبرنامه

تبلیغات

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

آرشیو سایت

چگونه یک اسلایدر ویدئویی ایجاد کنیم ؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Video Slider YouTube

تا به حال با سایت های معروف و محبوبی برخورد کرده اید که در مطالب خود از اسلایدرهای ویدئویی استفاده می کنند ؟ آیا شما هم می خواهید یک اسلایدر از ویدئو ها و تریلرها را در وردپرس خود به نمایش بگذارید ؟ در این مقاله ، ما می خواهیم ساده تری راه برای ایجاد اسلایدر های ویدئویی را به شما عزیزان نشان دهیم .

 

 

چرا از Soliloquy استفاده می کنیم ؟

Soliloquy بهترین پلاگین یا افزونه وردپرس برای ایجاد اسلایدر ها از هر نوعی است ، اکثر پلاگین های اسلایدر وردپرس شما را کند کرده و سرعت لود وب سایت شما را پایین می آورند .

یک افزونه فوق سریع است که سرعت بارگذاری صفحات شما را به طرز محسوسی کاهش می دهد .

 

این افزونه کاملا ریسپانسیو و واکنش گراست و شما می توانید اسلایدرهایی را بسازید که در هر نوع وسیله ای قابل مشاهده و استفاده باشند .

 

دلیل دیگر انعطاف زیاد این افزونه برای محتوای اسلایدهاست ، شما می توانید با این افزونه هر نوع اسلایدر تصویر ، ویدئو و محتوایی را به سادگی ایجاد کنید .

 

 

 

اضافه کردن اسلایدرهای ویدئویی به وب سایت وردپرس :

اولین مرحله کار دانلود و نصب و سپس فعال سازی افزونه Soliloquy است . پس از فعال سازی افزونه از پنل پیشخوان وردپرس خود به Soliloquy >> Add New بروید .

 

Add new slider

 

در مرحله بعد شما باید روی گزینه و دکمه آبی رنگ پایین ویرایشگر با محتوای Click Here to Insert Slides from Other Sources کلیک کنید . (در تصویر بالا نیز قابل مشاهده است) .

 

یک پنجره پاپ به شما نمایش داده می شود و شما باید از میان زبانه های موجود در بالای صفحه رو قسمت Video Slides کلیک کنید و در محتوایی که نمایان می شود به دنبال گزینه Add Video Slide باشید .

 

 

Adding a video slide in Soliloquy Slider

 

فیلدهای موجود در این قسمت از شما می خواهند که یک تیتر (title) برای اسلایدر خود مشخص کنید و یک آدرس ویدئویی را برای اسلایدر خود وارد کنید .

همچنین می توانید ویدئوها را از وب سایت های YouTube, Vimeo و Wistia هم به نمایش بگذارید .

 

در مرحله بعدی باید یک تصویر جایگزین برای هر اسلاید مشخص کنید ، انی تصویر می تواند قطعه ای از فیلم و یا کاور آن باشد و در زمانی که ویدئو هنوز لود نشده است نمایش داده می شود تا از اتلاف ترافیک و کاهش سرعت صفحات جلوگیری کند .

 

در آخر هم می توانید یک متن جایگزین یا کاپشن برای اسلایدر خود مشخص کنید .

 

اگر می خواهید یک اسلایدر دیگر هم اضافه کنید می توانید همین مراحل را مجددا طی کرده و اسلایدر جدیدی اضافه کنید .

 

اسلایدر های شما به شکلی که در تصویر زیر می بینید نمایش داده می شوند .

 

 

Video Slides Added to a Slider

 

می توانید روی دکمه اطلاعات (آبی رنگ) هر اسلایدر کلیک کنید تا جزئیات آن نمایش داده شود و همنین می توانید آنها را ویرایش کنید .

 

و می توانید روی دکمه حذف (قرمز رنگ) هر اسلایدر کلیک کنید تا آن اسلایدر را حذف نمایید .

 

حالا شما آماده هستید تا روی دکمه انتشار کلیک کنید تا اسلایدری که ساخته اید را ذخیره نمایید .

 

برای نمایش اسلایدر ابتدا باید یک مطلب / برگه بسازید ، جایی که می خواهید اسلایدر خود را نمایش دهید .

 

هم اکنون دکمه ای به بالای محیط ویرایشگر شما اضافه شده است که در تصویر زیر نیز مشخص است .

 

Adding slider to a post

 

با کلیک کردن روی دکمه مورد نظر پنجره پاپ آپ جدیدی برای شما نمایان می شود که می توانید اسلایدر مورد نظر خود را انتخاب کنید و در هر جایی از مطلب قرار دهید .

 

این تمام چیزی بود که شما برای اضافه کردن اسلایدرهای ویدئویی به وردپرس خود نیاز داشتید .

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد و شما از این پس خودتان اسلایدرهایی زیبا و کار آمد را بسازید ، البته به لطف Soliloquy .

اگر شما هم می خواهید وارد عرصه اینترنت شوید و یا می خواهید فعالیت خود را پر رنگ تر کنید پس با ما تماس بگیرید ، نگران نباشید ! فقط می خواهیم آشنا شویم :)